O značke KETTLER

KETTLER - vše pro Váš volný čas

Pod značkou KETTLER  nájdete sortiment, ktorého šírku vystihuje motto „všetko pre voľný čas“. KETTLER je lídrom na trhu kvalitného záhradného nábytku, posilňovacích strojov a vybavenia pre fitness. Spoločnosť ďalej vyrába bicykle, výbavy pre stolný tenis a v rade „Detský svet“ nájdete veľa produktov pre voľný čas detí. Súčasťou holdingu je tiež spoločnosť Herlag vyrábajúca detský nábytok a kočíky.

Kvalita Made in Germany

Heinz Kettler založil v roku 1949 vo svojej rodnej obci Ense-Parsit na západe Nemecka firmu, ktorá vyrástla v skupinu spoločností svetovej povesti. Hlavnou zásadou zakladateľa firmy bola vždy nekompromisná kvalita výrobkov nesúcich značku KETTLER. Kontrolovaná kvalita Made in Germany sa stala zárukou úspechu firmy, rovnako ako spokojnosti zákazníkov po celom svete.

Mersch
Sönnern 2
Sönnern 1
WKW
Hanweiler
 
 
 

65 rokov KETTLER

Dnes, keď firma slávi viac ako 65 rokov od svojho založenia, zostáva zásada nekompromisnej kvality pilierom firemnej filozofie. Úplná väčšina našich výrobných závodov sa stále nachádza v Nemecku. Celkom spoločnosť KETTLER zamestnáva viac ako 1700 zamestnancov v Nemecku, Európe a USA, má obchodných partnerov vo viac ako 60 krajinách sveta na všetkých piatich kontinentoch a výrobný sortiment zahŕňajúci 6000 rôznych výrobkov.

Spoločnosť neustále investuje do inovácií a ďalšieho vývoja svojich produktov a v rade aspektov určuje smer technologického vývoja a nové trendy. V roku 2011 získala firma KETTLER tretí krát za sebou ocenenie Najinovatívnejšia značka roku v prestížnej súťaži Plus X Awards.

Výrobky so značkou KETTLER vynikajú dizajnom, dlhoročnou životnosťou a výbornými úžitkovými vlastnosťami.

  • Ocenenie za Najviac inovatívnu značku roku 2009
  • Ocenenie za vysokú kvalitu našich výrobkov
  • Ocenenie za Dizajn fitness trenažérov firmy KETTLER
  • Ocenenie za Použiteľnosť fitness trenažérov

 

LIFEšport, s.r.o. - profil spoločnosti

Spoločnosť LIFEšport, s.r.o. je výhradným zástupcom firmy KETTLER v Slovenskej republike. V nových priestoroch sídla firmy v Bratislave – Zlatých pieskoch prevádzkujeme rozsiahli showroom, kde prezentujeme aktuálny sortiment značky KETTLER zo všetkých produktových skupín. Podporujeme zdravý životný štýl a kvalitné trávenie voľného času s výrobkami nadštandardnej kvality Made in Germany v Slovenskej republike.

V Slovenskej republike zastupuje FITNESS značky KETTLER jedno z vedúcich postavení na trhu fitness trenažérov pre domáce použitie.

Spokojnosť zákazníka je naším cieľom. Spokojnosť s výrobkami KETTLER aj so službami našej spoločnosti.

Top