Všetko o nákupe

Obchodné podmienky

Pred samotným nákupom si prosím pozorne prečítajte naše obchodné podmienky, ktoré rámcovo upravujú nákup v našom e-shope.

Ochrana osobních údajů

Zde naleznete informace o tom, jaké osobní údaje zpracováváme, proč je zpracováváme a jak zajišťujeme jejich obranu.

Ako nakupovať

Tu nájdete stručný priebeh nákupného procesu, ktorý sa nijak zásadne nelíši od nákupu v bežných internetových obchodech.

Záruka a servis

Spolu s našimi výrobkami ponúkame tiež nadštandardný záručný aj pozáručný servis. Tu tiež nájdete kontaktný formulár, ktorý môžete využiť v prípade potreby servisu.

Nákup na splátky

Pretože aj nákup na splátky má svoje pravidlá, je mu venovaná celá táto sekcia. Sú tu vysvetlené ako podmienky pre získanie úveru, tak je tu popísaný aj celý proces nákupu na splátky.

Možnosti dopravy a platby

V tejto sekcii sú bližšie popísané a vysvetlené jednotlivé spôsoby dopravy a možnosti platby. Môžete si tak zvoliť spôsob dodania, ktorý Vám najviac vyhovuje.

Reklamácie

Pevne veríme, že tovar zakúpený u nás nebude nutné reklamovať. Aj napriek tomu by sa ale každý náš zákazník mal oboznámiť s reklamačným poriadkom a poznať svoje povinnosti, práva a postup, ako prípadnú reklamáciu uplatniť.

Reklamačný poriadok

Tento reklamačný poriadok upravuje práva a povinnosti z vadného plnenia pri tovare zakúpeného spotrebiteľom a popisuje postup vybavenia reklamácie.

Odstúpenie od zmluvy

Pevne veríme, že budete so zakúpeným tovarom spokojný. Každý zákazník má však podľe zákona právo vrátiť tovar bez udania dôvodu, a to do 14 kalendárnych dní. Postup a podmienky odstúpenia od zmluvy sú preto predmetem nasledujúcej sekcie.

Služby

Spolu s predĺžením záruky na vybrané produkty poskytujeme aj ďalšie nadštandardné služby. Tu nájdete ich podrobný popis.

Top