Veslovací trenažér KETTLER AQUAROWER 700

Veslovací trenažér KETTLER AQUAROWER 700

dizajnový veslovací trenažér, ľahko sklopiteľný s ľahkou manipaláciou po miestnosti, plynulý, komfortný a tichý vodný brzdný systém s možnosťou nastavenia 5-tich stupňov odporu, Bluetooth rozhranie, nastaviteľné opierky nôh, pevná a stabilná konštrukcia, hmotnosť 33 kg, nosnosť 150 kg

 Celý popis
Dostupnost na e-shopu
Skladem
Vystaveno na showroomu
1,699 EUR
1,416 EUR bez DPH
Potrebujete pomôcť s objednávkou?
Výrobca: KETTLER
Kód: RO1033-500
EAN: 7640119481524

Popis

Veslovací trenažér KETTLER AQUAROWER 700 sa stane vynikajúcim pomocníkom, nech sa rozhodnete posilniť svaly, zlepšiť krvný obeh alebo celkovo zapracovať na fyzickej kondícii. Vďaka robustnej rámovej konštrukcii, ktorá je kombináciou masívneho dreva z amerického jaseňa a kvalitnej ocele, je trenažér ideálny pre ambiciózny tréning v prostredí domácej posilňovne. Vodná brzda s manuálnou reguláciou záťaže v 5 stupňoch a dvojité koľajnice zaisťujú úplne tichú, pokojnú a plynulú prevádzku. Veľký a prehľadný LCD displej informuje o dôležitých výkonnostných hodnotách, všetky relevantné údaje tak máte neustále pod kontrolou. Bluetooth rozhranie umožňuje prepojiť trenažér s tabletom alebo smartfónom a využiť tak programové ponuky tréningovej aplikácie KETTMaps alebo ďalších športových aplikácií. Trenažér navyše zaujme aj pohodlím - je vybavený anatomicky tvarovaným sedlom s protišmykovou úpravou, ergonomickým madlom a opierkami nôh nastaviteľnými podľa veľkosti chodidla.

 

Pre koho je trenažér vhodný

Veslovanie sa pohybuje na pomedzí aeróbneho a silového športu a výborne sa hodí pre vytrvalostný tréning. Vďaka orientácii na komplexný tréning celého tela je tento veslársky trenažér vyhľadávaný najmä aktívnymi vyznávačmi domáceho fitness. Hodí sa však aj pre individuálny tréning zameraný na formovanie postavy či udržiavanie kondície. Veslovací trenažér je zároveň vhodným nástrojom prevencie alebo rehabilitácie pri bolestiach chrbta.

Špeciálna funkcia trenažéra

 • Štýlový dizajn. Konštrukčné riešenie dáva, spolu s elegantným dreveným prevedením, trenažéru jedinečný a nezameniteľný vzhľad. Veslovací trenažér KETTLER AQUAROWER 700 je tak nielen užitočný nástroj na získanie kondície, ale zároveň sa stane aj pôsobivým doplnkom každého interiéru.
 • Dokonalá simuláciu veslovania. Dvojité hliníkové koľajnice prinášajú okrem vyššej stability trenažéra aj autentický zážitok z veslovania. Paralelné koľajnice spolu s anatomicky tvarovaným verne simulujú ergonómiu pohybu klasického veslovania. Môžete si tak užiť každý záber, rovnako ako na vode.
 • Moderný a zábavný tréning. Veslovací trenažér je možné prostredníctvom rozhrania Bluetooth prepojiť s tabletom alebo smartfónom a využiť programové ponuky tréningovej aplikácie KETTMaps alebo ďalších športových aplikácií.

Technické parametre trenažéra

 • Vodný brzdný systém s tichým a plynulým chodom. Tréningový odpor je regulovaný manuálne, pomocou otočného regulátora v 5 stupňoch.
 • Komfortný pojazd. Paralelné koľajnice pojazdu pre vyššiu stabilitu trenažéra a pohodlný posed pri veslovaní. Robustná konštrukcia znesie zaťaženie až 150 kg.
  Tréningový počítač. Veľký a prehľadný LCD displej s 8 permanentne zobrazenými funkciami a pohodlným ovládaním meria: čas, tréningovú vzdialenosť, počet záberov za minútu, výkon vo wattoch, čas na 500m, pulz a počet spálených kalórií za hodinu. Displej tiež zobrazuje údaj o aktuálnej záťaži
 • Mechanizmus preklopenia trenažéra. Preklopenie trenažéra do vertikálnej polohy je veľmi praktickým riešením najmä pri nedostatku úložných priestorov, umožňuje bezproblémové skladovanie veslovacieho trenažéra aj v menších miestnostiach. Manipuláciu s trenažérom uľahčia transportné kolieska (umiestnené vpredu).
 • Vybavenie trenažéra. Anatomicky tvarované sedlo s protišmykovou úpravou, opierky nôh nastaviteľné podľa veľkosti chodidla a ergonomicky tvarované madlo pre istý úchop.
 • Elektronické meranie pulzu. Prostredníctvom hrudného pásu, ktorý meria s presnosťou EKG (vol. príslušenstvo).
 • Napájanie trenažéra. Ceruzkové batérie (2 × AA - 1,5 V).
 • Minimálne nároky na priestor. Rozmery po zostavení (d × š × v): 213 × 52 × 56 cm. Hmotnosť: 33 kg.


Tréning na veslovacom trenažéri

Posilňované partie a vplyv na zdravie:

 • horná polovica tela: brucho, hrudník, ramená, chrbát, paže
 • dolná polovica tela: zadok, stehná, lýtka

Cvičenie na veslovacom trenažéri zapája do tréningu všetky svalové partie, najmä nohy, chrbát, ruky, prsia a brucho. Je dôležité dbať na riadne vykonávanie cvikov, pravidelné veslovanie potom môže byť prospešné aj pri uvoľňovaní bolesti v chrbte. Veslovanie ako jediný štýl tréningu posilňuje rovnomerne všetky svalové skupiny.

Servis a záruky

Na všetok fitness sortiment KETTLER garantujeme nadštandardnú záručnú lehotu 36 mesiacov, počas ktorej vykonávame servis bezplatne priamo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu majú svoje unikátne identifikačné číslo (viď montážny návod). Servis zaisťujeme samozrejme aj po uplynutí záručnej doby. Nadštandardnými zárukami a prvotriednym záručným aj pozáručným servisom vám chce KETTLER trvalo zaistiť plnohodnotný a bezstarostný tréning.

Kde nakúpiť/vyskúšať

Odporúčame si produkt pred nákupom vyskúšať a uistiť sa, či daný model bude plne vyhovovať, prípadne sa o vhodnosti trenažéra vopred poradiť s odborníkom. Kontaktovať môžete ktoréhokoľvek z našich autorizovaných predajcov KETTLER. Alebo sa vydajte priamo do jedného z našich showroomov KETTLER, a to v Prahe – Ruzyni, v Prahe – Čestliciach alebo v Bratislave – Zlatých pieskoch, kde je možné spojiť príjemné s užitočným – trenažérov si vyskúšať a vyskúšať aj.

Kvalita značky KETTLER

 • 3roky záruka, značkový servis u zákazníka
 • DIN EN 957, trieda HC
 • testované podľa prísnych bezpečnostných noriem TÜV
 • ohodnotené prestížnym certifikátom akosti GS

Navštivte showroomy Kettler

Showroom KETTLER, Praha - Čestlice

Více informací

Showroom KETTLER, Praha - Ruzyně

Více informací

Potrebujete pomôcť s objednávkou?

+421 902 571 642 Infolinka KETTLER
Top