Běžecký pás KETTLER ALPHA RUN 800

Běžecký pás KETTLER ALPHA RUN 800

bežecká plocha 157 x 55 cm, Bluetooth pripojenie pre chytrý telefón a tablet pre aplikáciu KINOMAP a ZWIFT, revolučné odpruženie ENERGY DECK, veľký výber tréningových programov vr. 12 HRC módov, sklon 0-12%, rýchlosť 1-22 km/h, výkonný AC motor určený aj na komerčné využitie, pamäť pre 4 osoby, reproduktory, integrovaný ventilátor, sklopiteľný, nosnosť 175 kg, hmotnosť 127 kg. Záručná doba 3 roky na všetky komponenty, certifikovaný podľa prísnych nemeckých bezpečnostných noriem TÜV. Určený aj pre komerčné využitie.

 Celý popis
Dostupnost na e-shopu
Na dotaz
Vystaveno na showroomu
2,599 EUR
2,166 EUR bez DPH
Potrebujete pomôcť s objednávkou?
Výrobca: KETTLER
Kód: TM1040-100
EAN: 7640119481302

Odporúčame kúpiť

pohodlný popruh na paži, pro přesně měření tepové frekvence, bezdrátová komunikace přes Bluetooth® LE (BLE), voděodolný design, hmotnost 55 g
Vyprodáno
pro přesně měření tepové frekvence, bezdrátová komunikace přes Bluetooth® SMART, 5.3 kHz a ANT+ technologii, nastavitelný popruh, dosah až 10 m
Vyprodáno
200 ml, vhodný pro pravidelnou údržbu běžeckých pásů
Vyprodáno

Popis

Nadštandardne vybavený bežecký pás KETTLER ALPHA RUN 800 presvedčí technickými parametrami, špičkovou výbavou aj kvalitným prevedením. Disponuje spoľahlivým AC motorom s trvalým výkonom 4 PS, robustnou rámovou konštrukciou s nadštandardnou nosnosťou 175 kg a komfortnou bežeckou plochou s rozmermi 157 x 55 cm. Najmodernejšie odpruženie ENERGY DECK s unikátnym odrazovým efektom úplne absorbuje tvrdosť dopadu a umožňuje tichý a mäkký krok s minimálnou záťažou kĺbov. Na konfigurovateľnom LC displeji si môže každý užívateľ individuálne nastaviť iba tie hodnoty, ktoré si praje pri tréningu sledovať. Bohatá ponuka motivačných programov zahŕňa aj HRC módy na sledovanie cieľovej tepovej frekvencie. Rýchlosť v rozmedzí 1 až 22 km/ha sklon 0 až 12% si možno ľahko nastaviť alebo rýchlo zmeniť pomocou funkčných tlačidiel na konzole tréningového počítača. Vďaka Bluetooth rozhraniu môžete prepojiť trenažér so smartfónom alebo tabletom a využiť tak výhody tréningovej aplikácie KINOMAP a ZWIFT alebo ďalších športových aplikácií.

Pre koho je bežecký pás vhodný

Tréning na bežeckom páse je ideálny pre začínajúcich športových nadšencov i profesionálnych atlétov, ktorí potrebujú intenzívnu prípravu napríklad na preteky. Na bežeckom páse KETTLER ALPHA RUN 800 si efektívny domáci alebo vrcholový tréning môžu dopriať aj bežci vyššej postavy s dlhým krokom, ktorí ocenia predovšetkým dokonale odpruženú a nadštandardne veľkú bežeckú plochu. Tá spolu so silným elektromotorom umožňuje aj také tréningové špeciality, ako je šprint.

Špeciálné funkcie pásu

 • Revolučné odpruženie KETTLER ENERGY DECK. Pod bežeckú plochu pásov Alpha Run sú novo zabudované tlmiace prvky, ktoré maximálne tlmia tvrdosť dopadu a doslova vracia energiu pri každom kroku, ktorý urobíte. Unikátne odpruženie tak umožňuje prirodzený a dynamický beh bez starostí z preťažovania kĺbov.
 • Prepracovaná ergonómia a maximálny komfort. Trenažér disponuje množstvom jedinečných prvkov, ktoré spoľahlivo motivujú k vysnívaným športovým cieľom: ventilátor na ochladenie, reproduktory na počúvanie obľúbenej hudby, konfigurovateľný tréningový počítač s intuitívnym ovládaním alebo funkčné tlačidlá na rýchlu zmenu rýchlosti a sklonu pásu.
 • Moderný a zábavný tréning. Bežecké trenažéry KETTLER ALPHA RUN sú vďaka technológii Bluetooth kompatibilné s mnohými športovými aplikáciami, šikovnými hodinkami a fitness náramkami. Jednoducho si stiahnete obľúbenú aplikáciu, prepojte ju s trenažérom a môžete dokumentovať, analyzovať a zdieľať tréningové dáta s podobne zmýšľajúcou komunitou športových nadšencov.
 • Špeciálny ochranný mechanizmus. Súčasťou je bezpečnostná STOP-poistka vo forme magnetického kľúča pre prípad potreby rýchleho zastavenia (napríklad pri páde či iných neočakávaných situáciách).

Technické parametre pásu

 • Tichý a výkonný motor. Spoľahlivý a vysoko výkonný AC motor s trvalým výkonom 4 PS. Elektronické nastavenie rýchlosti behu v rozmedzí 1-22 km/hod (po 0,1 km krokoch). Rýchla voľba rýchlosti (4-8-12 km/h) pomocou funkčných tlačidiel na klávesnici počítača.
 • Odpružená bežecká plocha. Bežecká dráha s rozmermi 157 × 55 cm je vhodná na chôdzu, pre intenzívny beh aj šprint. Unikátna technológia odpruženia ENERGY DECK pre dokonalý komfort pri behu s minimálnou záťažou kĺbov. Bočné nášľapné plochy pre ľahký nástup a bočné madlá pre prípadné pridržiavanie počas tréningu.
 • Elektronicky ovládaný sklon. Pre maximálne intenzívny tréning a pestrejší beh pás disponuje elektronickou reguláciou stúpania v rozmedzí 0% až 12%. Rýchla voľba predvoleného sklonu pásu (4-8-12 %) pomocou funkčných tlačidiel na klávesnici počítača.
  Ovládací panel s funkciou ,,PAUSE,, pre prerušenie tréningu a jeho následnom pokračovaní, kedy tréningové hodnoty vidíte na displeji a môžete si ich prípadne zaznamenať.
 • Jednoduchá manipulácia s pásom. Bežecká plocha sa dá pomocou Soft-Drop mechanizmu jednoducho sklopiť. Následnú manipuláciu s trenažérom potom uľahčia 4 transportné kolieska.
 • Elektronické meranie pulzu. Prostredníctvom dlaňových senzorov (integrované v madlách) alebo hrudným pásom, ktorý meria s presnosťou EKG (voliteľné príslušenstvo).
  Vybavenie trenažéra. Ventilátor na ochladenie, reproduktor na počúvanie hudby, držiak na tablet alebo smartfón s bezpečnostným klipom, dva držiaky na fľašu s vodou a mechanizmus vyrovnávania nerovností podlahy.
 • Napájanie trenažéra. Sieťová prípojka: 230 V / 50 Hz.
 • Minimálne nároky na priestor. Rozmery po zostavení (d × š × v): 208 × 93,5 × 145,5 cm. Rozmery po sklopení (d × š × v): 142,5 × 93,5 × 165,5 cm. Hmotnosť 127 kg.

Tréningový počítač

 • Tréningový počítač. Prehľadný LC displej 19 x 11 cm s individuálnym nastavením tréningových hodnôt. Užívateľ si sám navolí dáta, ktoré sa budú počas tréningu zobrazovať. K dispozícii sú sklon v %, vzdialenosť v km alebo mi, aktuálna rýchlosť v km/h alebo mph, srdcová frekvencia v bpm, tempo v min/km alebo min/mi, spotreba energie v kcal alebo k Julie, aktuálna kardiozóna, tréningový profil ( matrix) alebo animácie.
 • Pamäť na ukladanie osobných údajov. Pamäť pre osobné údaje 4 osôb a jedného hosťa. Každý užívateľ má svoj osobný profil s možnosťou nastavenia preferovaných dát. Počítač umožňuje nastavenie tréningovej záťaže, kardiozóny a hodnôt sledovaných počas tréningu.
 • Displej a klávesnica počítača. Pohodlné ovládanie pomocou komfortných tlačidiel. Ochrana zariadenia pred potom vrstvou akrylátového skla.
 • Programové vybavenie. Celkom 32 tréningových programov zahŕňa: Quickstart pre okamžité začatie tréningu, HRC programy riadené pulzom, Trailrunning – programy s meniacim sa stúpaním a rýchlostí, Uphill Runs – programy s priebežne sa zvyšujúcim sklonom, Interval Training a Interval Training. Rozšírenú ponuku programov je možné využiť pri použití aplikácie KINOMAP a ZWIFT.

Tréning na bežeckom páse

Posilňované partie a vplyv na zdravie:

 • dolná polovica tela: zadok, stehná, lýtka

Bežecký pás napomáha precvičovať a formovať predovšetkým dolnú časť tela. Beh ako taký má však vplyv na celý organizmus - predovšetkým pomáha zvyšovať tepovú frekvenciu a kapacitu pľúc, priaznivo ovplyvňuje kardiovaskulárny systém, prekrvuje a posilňuje svalstvo. Správne vedený tréning má preto veľmi výrazný efekt aj pri spaľovaní tukov.

Servis a záruky

Na veškerý fitness sortiment KETTLER garantujeme nadstandardní záruční lhůtu 36 měsíců, po kterou provádíme servis bezplatně přímo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu mají své unikátní identifikační číslo (viz montážní návod). Servis zajišťujeme samozřejmě také po uplynutí záruční doby. Nadstandardními zárukami a prvotřídním záručním i pozáručním servisem vám chce KETTLER trvale zajistit plnohodnotný a bezstarostný trénink.

Kde nakúpiť/vyskúšať

Odporúčame si produkt pred nákupom vyskúšať a uistiť sa, či daný model bude plne vyhovovať, prípadne sa o vhodnosti trenažéra vopred poradiť s odborníkom. Kontaktovať môžete ktoréhokoľvek z našich autorizovaných predajcov KETTLER. Alebo sa vydajte priamo do jedného z našich showroomov KETTLER, a to v Prahe - Ruzyni, v Prahe - Čestliciach alebo v Bratislave - Zlatých pieskoch, kde je možné spojiť príjemné s užitočným - trenažérov si vyskúšať a vyskúšať aj.

Kvalita značky KETTLER

 • 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
  DIN EN 957-1/6, trieda SA
  testované podľa prísnych bezpečnostných noriem TÜV
  ohodnotené prestížnym certifikátom akosti GS

Alternatívne produkty

Skladem - dodaní možné obratem - Nová řada běžeckých pásu KETTLER 2022 - běžecký pás 157 x 55 cm, Bluetooth připojení pro chytrý telefon a tablet pro aplikaci KINOMAP a ZWIFT, revoluční nejmodernější odpružení ENERGY DECK - Made with Infinergy, velký výběr tréninkových programů vč. 12 HRC módů, sklon 0-12%, rychlost 1-20 km/h, funkce START/STOP/PAUSE, paměť pro 4 osoby, reproduktory, integrovaný ventilátor, sklopitelný, nosnost 150 kg, hmotnost ALPHA RUN 600 - 115 kg. Záruční doba 3 roky na všechny komponenty, certifikován podle přísných německých bezpečnostních norem TÜV. 
Dostupné od 19. 7. 2024
1,999 EUR

Navštivte showroomy Kettler

Showroom KETTLER, Praha - Čestlice

Více informací

Showroom KETTLER, Praha - Ruzyně

Více informací

Potrebujete pomôcť s objednávkou?

+421 902 571 642 Infolinka KETTLER
Top